FRANCHISE

FRANCHISE Nedir?

Franchise (veya franchising), bir sistem ve markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisidir.

Residence İşletmeciliği nedir?

Residence, Türkçe'de Residence; içinde oturanlara hizmet verebilen, sosyal imkan ve güvenlik sağlayan, kendi kendine yetebilen teknolojik yüksek kalitede bir yapıdır

Residence, İngilizce bir kelimedir ve Türkçe'de "oturma, konut, ev, ikametgah, mesken, ikamet, konak" gibi anlamlara gelmektedir.

Residence'de verilen hizmetler nelerdir?

Sekreterlik ve resepsiyon hizmeti, günlük temizlik ihtiyacı, kuru temizleme, çamaşırhane, alışveriş servisi.

Residence'lerin genel özellikleri nelerdir?

Genellikle Amerikan tarzı mutfağı ve beyaz eşyaların tümü içinde var. İnternet bağlantısı, klima, doğalgaz donanımı, direkt telefon, kasa, ütü odası, kablolu televizyon ve uydu TV.

Residence'leri genelde kimler tercih etmekte?

İşadamları, yabancılar, bekarlar, yeni evliler ve sanatçılar tercih etmektedir.

AZC İNŞAAT FRANCHİSE SİSTEMİ

Bireysel yatırımcı, eğer kendi olanakları ile becerebileceğinden daha fazla kazanacağına, daha verimli çalışacağına, işinin daha başarılı ve kalıcı olacağına inanırsa böyle bir ilişkiye girmek ister. Hiç kimse, kendi becerebileceğinden daha az kazanmak için başkasının sistemini kullanmaz, başkasının markası için çalışmaz.,Bu bağlamda;
AZC inşaat olarak Franchise sistemini şu ana başlıklarda açıklamak gerekirse:

- Anahtar teslimi GARANTİLİ gelir getirilecek şekilde;
- Yatırılan sermayenin en kısa zamanda geri dönüşümünün sağlanılması ile;
- Franchise sistemini en üst performansıyla gerçekleştirecektirmesi ile;

AZC İNŞAAT FARKLILIKLARI:

Franchise sistemi AZC İNŞAAT İÇİN kesinlikle bayilik , bölge temsilciliği veya distribütörlük sistemi değildir.
- Tam anlamıyla tüm alt yapı ve üst yapılarının yapılması ,
- Sistemin sorunsuz bir şekilde çalışması,
- ve uzun vadeye yayılan çağdaş bir işletme sisteminin kurulmasıdır.

SÜREÇLER

Tanışma: Bizimle çalışmak isteyen yatırımcılarımız sitemizde bulunan başvuru formunu doldurarak ön başvurularını gerçekleştirirler. Formunuz bize ulaştıktan sonra franchising ekibimiz sizlere ulaşarak gerekli bilgilendirmeyi sağlar.
Davet: İlk bilgilendirme sonucunda uygun görülen yatırımcı adaylarımız Kayseri merkez şubemize tanıtım için davet edilir. Yer Seçimi: Merkezimizde yapılan tanıtım ve gerekli görüşmelerden sonra uygun bulunan yatırımcı adayımız ile saha ekiplerimiz, AZC İNŞAAT konseptine en uygun yeri belirlemek için çalışmalara başlarlar. Fizibilite ve Teklif : Bulunan yere göre gerekli fizibilite ve teklif çalışması hazırlanarak yatırımcımıza sunulur.
Sözleşme : Yapılan fizibilite ve teklif çalışmasını olumlu bulan yatırımcılarımız beş yıllık franchising sözleşmesi imzalanır. İnşaat ve Dekorasyon Süreci : Sözleşme imzalanmasını takiben mimari projelendirme ve uygulama çalışmalarına başlanır. Yatırımcı adayımız dilerse inşaat işlerini projeye uygun olarak kendisi gerçekleştirebilir ya da anahtar teslim olarak bütün işleri AZC İNŞAAT’A bırakabilir.
Personel Seçimi ve Eğitim : Mimari sürecin tamamlanmasına yakın eğitim ekibimiz sizlerle birlikte personel seçimini gerçekleştirir ve eğitim programları oluşturulur. Açılış : Dekorasyon ve eğitim süreçleri tamamlandıktan sonra residence açılışı gerçekleştirilir. Açılıştan itibaren ilk dönemlerde ekiplerimiz sizinle birlikte residence işletirler. Süre: Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren bir Residence açılması ortalama İNŞAAT SÜRESİ 150-180 gün arasında değişmektedir

GEREKLİ ŞARTLAR

Yatırımcı:
> İnsan ilişkilerinde başarılı, güçlü sosyal ilişkiler kurabilen
> Girişimci ve üretken bir yapıya sahip olan
> Markamıza değer katacak
> İşinin başında sürekli durabilecek
> Gerekli finansal şartlara sahip
Mimari: Minimum 1000 M2 İMARLI ARSA veya İNŞAAT BİRİM ALANI EN AZ 1000 M2 inşaat alanından oluşan BİNALAR veya müstakil KONUTLARDIR. Yatırım Maliyeti Büyüklüğe ve konuma göre değişmekte olup ortalama 1.750 TL/metrekare (ARSA HARİÇ) yatırım gereklidir. Franchise giriş bedeli, sürekli franchise ödemesi ve reklam payı gibi bedeller konum ve lokasyona göre karşılıklı görüşmeler sonucunda belli olacaktır. Detaylı bilgi ve başvuru için lütfen formumuzu doldurunuz.

Başvuru Formun için tıklayınız